O NÁS ❤

Jsme rodinná firma. Daniela pro Vás tvoří kolekce a řídí výrobu, Denisa je naše modelka a stará se o sociální sítě a Dalimil je kluk pro všechno. Začali jsme v roce 1994. Nejdříve jsme šili dámskou konfekci a poté jsme se zaměřili na volnočasovou módu, kterou prodáváme pod značkou Orangepoint®. Veškeré zboží Orangepoint® od začátku vyrábíme v České republice a jsme na to obrovsky pyšní! Od začátku naše výrobky výrazně označujeme krásnou českou vlajkou a jsme Vám vděční za Vaše pozitivní reakce. V roce 2019 jsme adoptovali tradiční českou značku Ruko®. Firma Ruko® byla založena již v roce 1946 a velmi si vážíme toho, že úspěšně funguje dodnes. 

Při tvorbě kolekcí dbáme na módní a atraktivní vzhled, pečlivě vybíráme kvalitní materiály s důrazem na přírodní materiály jako je bambus, viskóza, bavlna.  Velmi důležitý je pro nás pohodlný a funkční design. Při tvorbě nových kolekcí myslíme především na Vaši spokojenost.

Naše práce nás „většinou“ nesmírně baví. Ty chvilky, kdy je to těžké, ty patří ke každé práci a proto můžeme směle tvrdit, že je vše v našem e-shopu ušito s láskou. ❤

Všechny modely na našem e-shopu Ušitosláskou® můžete koupit pouze zde. Velmi si ceníme spolupráce s našimi partnery v „kamenných obchodech“ a nechceme jim konkurovat. Také Vám chceme nabízet především originální kousky. A tak Vám vše, co si u nás koupíte, rychlostí blesku ušijeme a do týdne pošleme. 

Modely značky Orangepoint® a Ruko® najdete také ve více jak 130-ti "kamenných" prodejnách po celé České republice.

Děkujeme Vám za každý nákup, pochvalu i konstruktivní kritiku.

❤ Máme Vás rádi 

Daniela, Denisa a Dalimil

 

 

Rodinn%C3%A1%20firma%20U%C5%A1ito%20s%20l%C3%A1skou

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení