O NÁS ❤

Jsme rodinná firma. Daniela pro Vás tvoří kolekce a řídí výrobu, Denisa je naše modelka a stará se o sociální sítě a Dalimil je kluk pro všechno. Začali jsme v roce 1994. Nejdříve jsme šili dámskou konfekci a poté jsme se zaměřili na volnočasovou módu, kterou prodáváme pod značkou Orangepoint®. Veškeré zboží Orangepoint® od začátku vyrábíme v České republice a jsme na to obrovsky pyšní! Od začátku naše výrobky výrazně označujeme krásnou českou vlajkou a jsme Vám vděční za Vaše pozitivní reakce. V roce 2019 jsme adoptovali tradiční českou značku Ruko®. Firma Ruko® byla založena již v roce 1946 a velmi si vážíme toho, že úspěšně funguje dodnes. 

Při tvorbě kolekcí dbáme na módní a atraktivní vzhled, pečlivě vybíráme kvalitní materiály s důrazem na přírodní materiály jako je bambus, viskóza, bavlna.  Velmi důležitý je pro nás pohodlný a funkční design. Při tvorbě nových kolekcí myslíme především na Vaši spokojenost.

Naše práce nás „většinou“ nesmírně baví. Ty chvilky, kdy je to těžké, ty patří ke každé práci a proto můžeme směle tvrdit, že je vše v našem e-shopu ušito s láskou. ❤

Všechny modely na našem e-shopu Ušitosláskou® můžete koupit pouze zde. Velmi si ceníme spolupráce s našimi partnery v „kamenných obchodech“ a nechceme jim konkurovat. Také Vám chceme nabízet především originální kousky. A tak Vám vše, co si u nás koupíte, rychlostí blesku ušijeme a do týdne pošleme. 

Modely značky Orangepoint® a Ruko® najdete také ve více jak 130-ti "kamenných" prodejnách po celé České republice.

Děkujeme Vám za každý nákup, pochvalu i konstruktivní kritiku.

❤ Máme Vás rádi 

Daniela, Denisa a Dalimil

 

 

Rodinn%C3%A1%20firma%20U%C5%A1ito%20s%20l%C3%A1skou